ust-img

TARİHÇE

    Gürsan Teknik Hizmetler A.Ş. 1986 yılında Sadi Yalçın tarafından kurulmuştur. Elektrik sektöründe hızla ilerleyen ve hedefini belirleyen firma¸ 1993 sonu itibari ile Elektrik Taahhüt ve Projelendirme alanında kurumsal bir şirkete dönüşmüştür.
 
    Ortaya koyduğu başarılarla her yıl daha da büyüyen Gürsan Teknik¸ sadece yurt içinde değil; Kazakistan'da kurduğu TOO GÜRSAN TECHNICAL firmasıyla yurt dışında da önemli projelere imza atmıştır. Türkiye'deki motor sporları alanında yapılmış en büyük tesis olan İstanbul Park¸ Formula 1 Yarış Pisti¸ Gürsan'ın yakın zamanda tamamladığı başarılı proje örneklerinden biridir.
 
    Son yıllarda faaliyet sahasına Bakım - Onarım - İşletme Hizmetlerini de ekleyen ve Türk Hava Yolları'nı (THY) müşteri portföyü arasına katan Gürsan Teknik'in faaliyetleri ve hayata geçirdiği projeler arasında Akıllı Binalar , Kültür Merkezleri , Stadyumlar, Köprüler, Finans Merkezleri ,AVM , Otel , Hastaneler , Siteler , OSB , Tünel , Otoyol , Endüstriyel Tesisler¸ Enerji Santralleri vb. yer almaktadır.